Звернення до молодих викладачів Вінниччини і України

Доброго дня шановні колеги. Звертається до вас «новоспечений» викладач Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу. Викладати я почав тільки цього року. До цього я взагалі не займався такою діяльністю. І з приводу цього, стикнувся з дуже багатьма проблемами. На першому місці, – це  виховна робота. Всі ви добре знаєте які зараз студенти. І я дуже довго шукав підхід до роботи з ними. Та й зараз я не можу сказати що вона ідеальна. Другим питанням стоїть самі робочі програми дисциплін. Те що дається по програмі. Думаю, такі проблеми мали всі. Ну і актуальні вони завжди. На цій сторінці я хотів би попросити вас, щоб ви поділились своїми успіхами та невдачами. Розказали як ви їх зуміли вирішити. Безумовно хотілось, щоб своїм досвідом поділились і старші колеги. 

Давайте  організуємо форум на нашому сайті де кожен зміг би висказати свої проблеми та отримати поради для їх вирішення. Знайти спільні інтереси і, можливо, на перспективу, зуміємо організуватись для вирішення повсякденних проблем та організації дозвілля.

Я являюсь учасником Всеукраїнського марафону та співзасновником громадської організації «КРЕМІНЬ». Більш докладну інформацію ви можете прочитати на сайті ТРОЯНИ ТА КРЕМІНЬ.

Прошу долучитися до нашого сайту для майбутнього знайомства та спілкування.

Просив би вас розмістити цю статтю на сайті вашого навчального закладу та в своїх соціальних сторінках.

Одразу дякую вам, що у вас вистачило терпіння і натхнення дочитати цю інформацію. Думаю ми створимо клуб однодумців і будемо тісно співпрацювати.