Новини

 Теренова гра "Звитяга"2018

Трояни
 Теренова гра "Звитяга"2018

       Теренова гра "Звитяга", що це таке?

    Це одна з наймасштабніший національно-патріотичних ігор в Україні, яка проходить на теренах Волинських лісів, де

здобували героїчну славу воїни УПА та загартовувалися нові Борці за Незалежність України. Організовує такі складні ігри  ГО «ВМР «Національний Альянс» за участі Міністерства молоді та спорту України. Основна мета – здобути прапор супротивника і зберегти свій до завершення гри. Під час гри заборонено вживати алкогольні напої, тютюнові вироби та нецензурні слова.

    Об’єднання "Трояни" вирішили перевірити свої сили і вирушили на Волинь у складі Сухаревського Павла Го "Кремінь", Ніколайчука Миколи ГО "Терен" та Паламарчука Михайла ГО "Терен". Приїхавши, ми побачили свого ворога в очі, це була не ворожа сотня, а злі, маленькі кровопивці, яких було мільйони і які представляли 4 силу, яка не йшла на компроміс. Після урочистого відкриття ми відправились на терен, де давалося декілька годин для вибору місця для табору та облаштуванням у ньому наметів та кухні. Суть теренової гри: учасники діляться на дві команди – сотні. Сотня "лісових чортів" та "Вовчої зграї". Але була і 3 сила – нейтральна. Це "Махновці", які були водночас ворогами і друзями. Доля, зірки чи організатори вирішили, що ми будем у сотні "Лісових чортів" під проводом "Довбуша".

У кожного гравця на лівій руці знаходиться пов'язка – символ життя. Зірвати пов'язку означає вбити супротивника. Гра починалась в 06.05.2018 о 00.00 год. Початок гри це був вибух петарди, що оголошував запеклу боротьбу між сотнями та початку випробування в першу чергу для кожного гравця. Ніч, 30 людей вирушають на пошуки стягу. Підкріпившись їжею "Людмили" та відвідавши болотної води, яка допомагала втамувати спрагу у складні періоди. Ми поринули в темряву. В першу чергу, це незабутній момент коли ти йдеш в нічному лісі в якому "чорт виколов очі", де тримаються за руки незнайомі люди, які через пару днів стають вірними друзями та побратимами на все життя. Першими рядками нашого гасла були: - "Ліс - наш батько, темна нічка - мати". Це була наша стихія в якій ми мусили перемогти.

    Підходила до завершення ніч, але результати все таки були. ми напали на свою розвідку і майже забрали в них життя, але все минулось добре. Також ми зустріли "махновців" яких успішно розгромили. Потім все, як у якомусь незрозумілому сні:

нічні вилазки, атаки на табір, алярми, декілька годин на сон, дискотеки махновців, здобування прапору, підтримання дисципліни та порядку у вигляді відтискання на кулаках, боїв лаву на лаву, слуханням лекцій проводу та звичайно сидінням біля вогнища у прекрасній компанії патріотів та славних мужів і дочок українського народу. Переваги вишколу у  тому, що тут можна побороти страх, найти вірних друзів з усіх куточків України, віднайти ціль в житті, та побачити людей яких не зламати. На їхньому прикладі виховати у собі громадянина. 

 

       "Лісові чорти" виграли гру, але переможцем був кожен, хто пройшов цей складний шлях. Дух побратимства в цих лісах залишився ще від часів коли воїни УПА не жаліли ні себе, ні своїх сил, ні ворогів. Так і їхні нащадки загартовуються на терені і вирушають на не оголошену війну хто з автоматом, хто з пером в руках, чи вихованням нових борців за НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ...

             Тож єднаймо МІЦЬ свого Народу….(Василь Литвин)

 

Паламарчук Михайло, Сухаревський Павло, Ніколайчук Микола

 

Кількість переглядів:

Коментарі

Додати новий коментар