Новини

Практичний вклад у майбутнє

Трояни
Практичний вклад у майбутнє

  Хочу поділитися враженнями. Щойно повернувся з теоретичної частини навчання, що проходило у Центрі політичної освіти по програмі «Помічник-консультант». Там готують радників та помічників народних депутатів а також спеціалістів для роботи в Європарламенті.

  На курсах, що проходили в місті Києві, ділилися досвідом відомі політики України і зарубіжжя, політтехнологи, політичні експерти, журналісти та спеціалісти в області PR-у. Наступним етапом буде стажування в Європарламенті та у Верховній Раді України. Також можна проходити стажування у приймальнях депутатів Верховної Ради України на місцях.

  Я обрав проходження практики у Верховній Раді України у Комітеті з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, а саме - підкомітеті з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді, тому що в даний час ми займаємось проблемами національно-патріотичного виховання на базі нашого Об’єднання «ТРОЯНИ», куди входить шість громадських організацій.

  Звертаюся до своїх однодумців з пропозицією ознайомитися з роботою Центру політичної освіти та проходити курс навчання. Адже там Ви знайдете багато потрібної і цікавої інформації, котра допоможе вам в подальшій роботі. Лекції проводяться досвідченими фахівцями, психологами, народними депутатами Верховної Ради України, радниками міністрів та відомими політичними діячами.

  Знання, що ви отримаєте в результаті знадобляться Вам не тільки в якості отриманого сертифікату а і практичних знань.

Павло Сухаревський.

 

Кількість переглядів: 150

Коментарі

Додати новий коментар