Про нас

Організацію, створено колективом однодумців, з метою захисту прав і свобод, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та задоволення інших потреб в установленому законом порядку. За основу взято Указ Президента України №580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки».

ГО «Кремінь» об’єднали зусилля разом з громадськими організаціями подібного спрямування, а саме з ГО «Терен», ГО «Рось», ГО «Лелеки», ГО «Тейваз» та ГО «Військово-патріотичний центр захист вітчизни», та започаткували Всеукраїнський марафон національно-патріотичного виховання дітей та молоді , який стартував з міста Вінниці 16 листопада 2016 року. До нього мають змогу приєднатися всі бажаючі. Це не політизований рух молоді, що втілює в життя державну програму та згуртовує однодумців, для побудови світлого майбутнього та створення нормальних умов життя.

Подорожуючи по містах та селах Вінниччини знайомимо молодь з минулим українського народу, його досягненнями та успіхами. На власному прикладі демонструємо переваги здорового способу життя. Організовуємо спортивні секції, туристичні походи, змагання, виступи художньої самодіяльності та організовуємо дозвілля. Знайомимо з видатними людьми, учасниками Великої Вітчизняної війни та АТО. Прививаємо любов і бережливість до природи, ознайомлюючи з основами екологічної науки.
Ознайомлюємо з основами здорового способу життя та розвитку резервних можливостей людського організму. На власному досвіді демонструючи його переваги.
ГО «Кремінь» розташована в місті Могилів-Подільському і зона його впливу розповсюджується, згідно розподілу між учасниками Всеукраїнського марафону, на Томашпільський, Чернівецький, Ямпільський, Могилів-Подільський та Муровано-куриловецький райони.
Відповідно до рішення комісії Обласної цільової соціальної програми національно-патріотчиного виховання на 2017 — 2020 роки, затвердженої рішенням сесії обласної Ради 7 скликання від 2016 року  ГО «Кремінь» включено до вінницької обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Ця комісія представила гарний проект національно-патріотичного виховання, який Микола Ляхович з Мінмолодьспорту України рекомендує брати за основу при розробці таких програм в інших областях. Вінницька обласна рада, що відбулася 20 грудня 2016 року, включила учасників Всеукраїнського марафону (в їх числі ГО «Кремінь») до програми патріотичного виховання молоді на 2017-2020 роки.

Члени організації

Сердюк Олександр Олександрович

Народився 10 січня 1992 року в селі Голенищево, Летичівського району Хмельницької області, в сільській родині.

З 1998 по 2009 роки навчався в Голенищевській  школі.

З 2009 по 2012 роки навчався в Вінницькому транспортному коледжі, на факультеті «Організація та техніка протипожежного захисту».

З 2012 по 2013 роки проходив строкову службу в Національній гвардії ВЧ 3004.

З 2013 по 2016 роки займався громадською діяльністю в Хмельницькій області.

З 2016 року по даний час працюю начальником штабу Цивільного Захисту в ДВНЗ "Могилів-Подільському монтажно-економічному коледжі". Місто Могилів-Подільський Вінницької області. Очолюю громадську організацію «КРЕМІНЬ».

Сімейний стан - неодружений

Сухаревський Павло Олексійович

народився 01 серпня 1991 року в місті Деражня, Деражнянського району, Хмельницької області.

З 1998 по 2003 роки навчався  в СЗОШ №26 міста Вінниці.

З 2003 по 2006 роки навчався в ЗОШ №6 міста Ватутіне, Звенигородського району, Черкаської області.

З 2006 по 2010 роки навчався в Вінницькому технічному коледжі по спеціальності  "Обслуговування комп’ютерних систем і мереж".

З 2010 по 2013 роки навчався в Хмельницькому нацiональному унiверситеті по спеціальності "Комп’ютерна інженерія" на заочній формі навчання. Отримав диплом  про базову вищу освіту.

З 2010 по 2016 роки займався громадською роботою.

З 2016 року і до тепер працюю викладачем в ВДНЗ "Могилів-Подільскому монтажно-економічному коледжі".

Сімейний стан - неодружений.

Являюсь співзасновником громадської організації "Кремінь" та замісником голови правління.